KreativKid játékwebáruház Kosár
  • Kosár

Az Ön kosara üres.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:

(20) 313 5258

Munkanapokon 8-17 óráig

Kapcsolatfelvétel írásban:

Üzenetküldés

Üzenetére munkatársaink e-mail-ben válaszolnak.

SZEDER RÉKA: MÁR OTT KÉNE LENNEM

SZEDER RÉKA: MÁR OTT KÉNE LENNEM

1.884Ft[ eredeti ár: 2.520Ft ]

Szállítási költség 1.290 Ft-tól, 20.000 Ft-os vásárlás felett ingyenes.Várható kiszállítás: 2026. április 27.Más termékkel együtt rendelve a szállítási idő módosulhat.

Rendelhető
  • Cikkszám: 9786156395276

Ennek az akciós terméknek a szállítását csak a készlet erejéig tudjuk garantálni. Előfordulhat, hogy az akció során elfogy, ezért érdemes minél hamarabb megrendelni a terméket. Abban az esetben, ha nem tudjuk szállítani, telefonon értesítjük.

A líra nem magyarázkodik, hanem asszociál – aztán ha átívelünk az elemek között cikázó villám hátán, akkor mi vagyunk a közönsége. Ha a költeményt az eszünkkel nem tudjuk kicsomagolni a vad társítások göngyölegéből, akkor ne adjuk fel. Illetve adjuk fel – ez nem az ész munkája. Elég, ha a minket figyelő plafonnal rettegünk a szemgolyó érhálózatától és az idegeinken, a molekuláinkon cidriző facsipesztől a repedő üveg alatt. Kedves olvasó, kellemes borzongást.Szerintem a költő műfordító is – ez ad neki türelmet, gondosságot és alázatot a saját szövegeihez, könyörtelenséget a felesleg kihúzásához, és ez ad nekünk bizalmat a verseskötete olvasásához: Szeder Rékát műfordítóként ismertem meg. (Horváth Viktor)

Erről a termékről még nem írtak véleményt. Legyen Ön az első!

Vélemény írása csak bejelentkezés után engedélyezett. Bejelentkezés most »

Hiba: A termékről írt véleménynek legalább 50 karaktert kell tartalmaznia.

Hiba: Kérjük, értékelje a terméket az alábbi skálán!

ROSSZ

Árukereső.hu Árukereső.hu