KreativKid játékwebáruház Kosár
  • Kosár

Az Ön kosara üres.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:

(20) 313 5258

Munkanapokon 8-17 óráig

Kapcsolatfelvétel írásban:

Üzenetküldés

Üzenetére munkatársaink e-mail-ben válaszolnak.

KERTÉSZ VIKTOR: KISZÁMÍTHATÓ? VÉLETLEN? KÁOSZ?

KERTÉSZ VIKTOR: KISZÁMÍTHATÓ? VÉLETLEN? KÁOSZ?

3.633Ft[ eredeti ár: 4.990Ft ]

Szállítási költség 1.290 Ft-tól, 20.000 Ft-os vásárlás felett ingyenes.Várható kiszállítás: 2026. április 22.Más termékkel együtt rendelve a szállítási idő módosulhat.

Rendelhető
  • Cikkszám: 9786156439024

Ennek az akciós terméknek a szállítását csak a készlet erejéig tudjuk garantálni. Előfordulhat, hogy az akció során elfogy, ezért érdemes minél hamarabb megrendelni a terméket. Abban az esetben, ha nem tudjuk szállítani, telefonon értesítjük.

Valóban a matematika nyelvén íródott a „Természet könyve”, amit Szent Ágoston Istennek tulajdonított? Miben tévedett Arisztotelész? Mi volt az ősbumm matematikája? Hogyan győzhette le Dávid Góliátot? Mi volt Henry Ford vagyonosodásának titka? Mi szerint nő az emberiség létszáma? Mi zajlik az atombombában? Hogyan ürülnek szervezetünkből a mérgek? Miért fordul elő generációk hanyatlása? Hogyan hatnak a külső tényezők a stabil és az instabil személyiségre? Miért nem léphet át egy határt az állatok haladási sebessége? Létezik-e perpetuum mobile? Veszélyes vagy hasznos a rezonancia? Mi a bungee jumping fizikája? Mi az ismétlődés szerepe a művészetekben? Milyen dinamika működhet a párkapcsolatokban? Hogyan szökhet ki egy test a Föld vonzköréből? Mi a háttere a „nagy hal megeszi a kishalat” metaforának? Kicsoda Laplace démona? Kiszámíthatóak-e a legközelebbi lottószámok? Miért keressük mindennek az okát? Létezik-e véletlen? Van-e szabad akarat? Mi a káosz, amelyre egyre gyakrabban bukkanunk? Végül eljutunk a nagy kérdéshez: Mi a kapcsolat a kiszámíthatóság, a véletlen és a káosz között?

Erről a termékről még nem írtak véleményt. Legyen Ön az első!

Vélemény írása csak bejelentkezés után engedélyezett. Bejelentkezés most »

Hiba: A termékről írt véleménynek legalább 50 karaktert kell tartalmaznia.

Hiba: Kérjük, értékelje a terméket az alábbi skálán!

ROSSZ

Árukereső.hu Árukereső.hu