KreativKid játékwebáruház Kosár
  • Kosár

Az Ön kosara üres.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:

(20) 313 5258

Munkanapokon 8-17 óráig

Kapcsolatfelvétel írásban:

Üzenetküldés

Üzenetére munkatársaink e-mail-ben válaszolnak.

KAPOSVÁRI BERTALAN: ÁRNYÉKEMBER

KAPOSVÁRI BERTALAN: ÁRNYÉKEMBER

1.122Ft[ eredeti ár: 1.500Ft ]

Szállítási költség 1.290 Ft-tól, 20.000 Ft-os vásárlás felett ingyenes.Várható kiszállítás: 2026. április 22.Más termékkel együtt rendelve a szállítási idő módosulhat.

Rendelhető
  • Cikkszám: 9786155289347

Ennek az akciós terméknek a szállítását csak a készlet erejéig tudjuk garantálni. Előfordulhat, hogy az akció során elfogy, ezért érdemes minél hamarabb megrendelni a terméket. Abban az esetben, ha nem tudjuk szállítani, telefonon értesítjük.

Keve Bálint a véletlenek összhatásaként került az illegálisan működő kommunista párt tagjai közé. A politikai rendőrség letartóztatta, majd a katonai bíróság elítélte. A börtönben szemtanúja volt az ipari méretekben végrehajtott kivégzéseknek. Sikeres szökése után a már legálisan működő pártnak lett a tagja. Az ötvenes évek elején a Rajk üggyel összefüggésben ismét letartóztatják. A szabadulását követően vasmunkáként dolgozik, tanul, mérnöki diplomát szerez, végül szakmai sikereinek csúcsán államellenes bűncselekmény miatt hosszú tartamú börtönbüntetésre ítélik. A rendszerváltozás fordulatait már külső szemlélőként éli meg, miközben kifosztják, otthonát felgyújtják. Így érkezik meg útjának végéhez egy szociális otthonba, ahol az egykori börtönében hóhérsegédként működő férfit elpusztítja.

Erről a termékről még nem írtak véleményt. Legyen Ön az első!

Vélemény írása csak bejelentkezés után engedélyezett. Bejelentkezés most »

Hiba: A termékről írt véleménynek legalább 50 karaktert kell tartalmaznia.

Hiba: Kérjük, értékelje a terméket az alábbi skálán!

ROSSZ

Árukereső.hu Árukereső.hu