KreativKid játékwebáruház Kosár
  • Kosár

Az Ön kosara üres.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:

(20) 313 5258

Munkanapokon 8-17 óráig

Kapcsolatfelvétel írásban:

Üzenetküldés

Üzenetére munkatársaink e-mail-ben válaszolnak.

CARPENTER, KEL: GONOSZ KIS JÁTÉKOK (A KÁRHOZOTTAK KIRÁLYNŐJE 2.)

CARPENTER, KEL: GONOSZ KIS JÁTÉKOK (A KÁRHOZOTTAK KIRÁLYNŐJE 2.)

2.466Ft[ eredeti ár: 3.299Ft ]

Szállítási költség 1.290 Ft-tól, 20.000 Ft-os vásárlás felett ingyenes.Várható kiszállítás: 2026. április 15.Más termékkel együtt rendelve a szállítási idő módosulhat.

Rendelhető
  • Cikkszám: 9789635618293

Ennek az akciós terméknek a szállítását csak a készlet erejéig tudjuk garantálni. Előfordulhat, hogy az akció során elfogy, ezért érdemes minél hamarabb megrendelni a terméket. Abban az esetben, ha nem tudjuk szállítani, telefonon értesítjük.

Szóval… mint kiderült, tényleg Lucifer lánya vagyok.A Pokol királyságának örököse. És… – igen, eltaláltad –a Kárhozottak soron következő királynője.De mi van, ha nem akarok uralkodni?A bujkáló imp és Josh halála miatt még mindig nem vagyok biztonságban. Egyáltalán nem. Azzal, hogy szegény, jó öreg apám örökébe léptem, a Pokol minden problémája a nyakamba szakadt, ami azt jelenti, hogy az ő ellenségei az én ellenségeimmé lettek.Szerencsémre velem van az Apokalipszis Négy Lovasa, a legjobb barátnőm – egy banshee – és egy harcias mosómedve.De meg kell küzdenem a bennem lakozó bestiával. Az én tébolyult, birtokló természetű, rémisztő alteregóm mindenáron ragaszkodik a Lovasokhoz. De nemcsak ahhoz, hogy mellettem álljanak, hanem ahhoz is, hogy az ágyamban háljanak. Mintha nem lenne elég bajom már azzal is, hogy megtanuljam irányítani a Pokol lángjait.Nem lett volna egyszerűbb, ha Lucifer íregy vezetési kézikönyvet a halála előtt?„Ez a sorozat egyre jobb. Mindegyik kötet folytatásért kiált.Bedobsz egy kis humort, egy-egy bombát, egy-egy trükköt, ami nagyot szól,szexi alfahímeket – aztán bumm! Te vagy a recept a sikerre!”– Books After Fifty, goodreads.com„Tényleg beleszerettem a sorozat szereplőibe. Mindbe!Odavagyok azért az átkozott mosómedvéért!” – Amber, goodreads.comSzereted a fantáziadús, érzéki, tartalmas könyveket?Vidd haza nyugodtan, tetszeni fog!18 éves kortól ajánljuk!

Erről a termékről még nem írtak véleményt. Legyen Ön az első!

Vélemény írása csak bejelentkezés után engedélyezett. Bejelentkezés most »

Hiba: A termékről írt véleménynek legalább 50 karaktert kell tartalmaznia.

Hiba: Kérjük, értékelje a terméket az alábbi skálán!

ROSSZ

Árukereső.hu Árukereső.hu