KreativKid játékwebáruház Kosár
  • Kosár

Az Ön kosara üres.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:

(20) 313 5258

Munkanapokon 8-17 óráig

Kapcsolatfelvétel írásban:

Üzenetküldés

Üzenetére munkatársaink e-mail-ben válaszolnak.

BabyOno mellszívó alkatrész - tejtároló palack Megan 1001 KIT I.

BabyOno mellszívó alkatrész - tejtároló palack Megan 1001 KIT I.

7.544Ft[ eredeti ár: 8.790Ft ]

Szállítási költség 1.290 Ft-tól, 20.000 Ft-os vásárlás felett ingyenes.Várható kiszállítás: 2025. december 22.Más termékkel együtt rendelve a szállítási idő módosulhat.

Rendelhető
  • Cikkszám: 69848096

Ennek az akciós terméknek a szállítását csak a készlet erejéig tudjuk garantálni. Előfordulhat, hogy az akció során elfogy, ezért érdemes minél hamarabb megrendelni a terméket. Abban az esetben, ha nem tudjuk szállítani, telefonon értesítjük.

Kiegészítõ tárolópalack mellszívóhoz.
A BabyOno MEGAN elektromos mellszívó (cikkszám: 1001) alkatrészei.
Jó szolgálatot tesz, ha sérült/elveszett a mellszívó eredeti tárolópalackja, vagy akár ha egy plusz palackot szeretnél vásárolni a meglévõ mellé (mert pl. abban tárolod az elõzõleg lefejt anyatejet).
A tejtároló egy tritán palack: strapabíró, átlátszó, BPA mentes mûanyagból készült. Zárófedél is tartozik hozzá, és megáll a talpán, így az anyatej tárolható a mellszívóhoz tartozó palackban a hûtõben.
BIZTONSÁGI INFORMÁCIÓK
Minden használat elõtt ellenõrizze a terméket. A sérülés vagy kopás elsõ jelére dobja ki. Javasoljuk, hogy õrizze meg a csomagolást tájékoztatási célból. A csomagolást tartsa gyermekektõl elzárva.
Mûszaki tulajdonságok
A készlet tartalma:
1x 130 ml-es palack
1x palack-kupak
Doboz méretei: 11 x 5 x 6 cm

Figyelem: A szett NEM tartalmazza a mellszívót, csak annak két pótalkatrészét. A képen lévõ mellszívó csak illusztráció.
Fontos! A termék egészségvédelmi és higiéniai terméknek minõsül. Amennyiben a csomagolás felbontásra került, vagy a kipróbálás jelei látszódnak a terméken, úgy a 14 napos elállási jog érvényét veszíti a 45/2014. (II. 26.) korm. rendelet 29. § (1) bekezdése alapján.

Erről a termékről még nem írtak véleményt. Legyen Ön az első!

Vélemény írása csak bejelentkezés után engedélyezett. Bejelentkezés most »

Hiba: A termékről írt véleménynek legalább 50 karaktert kell tartalmaznia.

Hiba: Kérjük, értékelje a terméket az alábbi skálán!

ROSSZ

Árukereső.hu Árukereső.hu